Menu
MENU
Close

Rezervasyon Numarası : 0 (216) 225 91 92

Sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.
  • Akapuntur
Galeri Kapat

Akupunktur

Geleneksel tıp denildiği zaman akla ilk olarak Akupunktur gelir. Bu tedavi etkili sonuçlar doğurduğu gibi, insan vücudunun gizemini de ortaya çıkarıyor. Fiziksel veya psikolojik durumunuza göre akupunktur tedavisinin uygulanacağı bölgeler seçilir. 2500 yıldır uygulanan bu tedavi ile tanışmak için sağlıklı yaşam merkezimiz doğru adres.

Mezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapi, cildinizi tazelemek, sorunlu bölgeleri kusursuz hale getirmek için uygulanan bir teravidir. Cildinizin belki de hiç bilmediğiniz tazeliği ile tanışmak için sağlıklı yaşam merkezimize bekleriz.

Nefes Egzersizi

Nefes Egzersizi

Aldığınız nefes sizi hayata bağlar. O nefesi doğru bir biçimde aldığınız zaman üzerinizdeki ağırlık ve yorgunluk ortadan kalkar. Sağlıklı yaşam merkezimizde, alacağınız nefesleri çok daha verimli bir hale getirmek için nefes egzersizlerine katılabilirsiniz.

İçme Kürü

İçme Kürü

Yüzyıllık Tuzla İçmeler’in mineralli suları kullanılarak uygulanan sindirim sistemi temizliğidir. İçme kürü uygulaması diyetisyen Kocaman bir tarihe sahip doğal mineralli sular kullanılarak uygulanan sindirim sistemi temizliğidir. İçme Kürü uygulaması, rahatsızlığınıza göre hekimler tarafından belirtilir.

İçme Kürünün Tedavileri

-Böbrek hastalıkları
-Sindirim problemleri
-Şeker hastalığı
-Kronik bel ağrıları ve fıtıkları
-Karaciğer ve safra kesesi hastalıkları
-Romatizmalar
-Kalp ve damar hastalıkları
-Mide hastalıkları
-Obezite
-Cilt hastalıkları