Menu
MENU
Close

Rezervasyon Numarası : 0 (216) 225 91 92

Sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.
  • Aktif Yaşam
Galeri Kapat

Aktif Yaşam

Aktif yaşam, sağlıklı yaşamın en değerli anahtarıdır. Dünyada birçok hastalığın sebebi olan hareketsizlik ile sağlıklı yaşam merkezimizde aktif yaşamın faydalarını kendi deneyimleriniz sonucunda keşfetmeye bekleriz.

Pilates

Pilates

Vücudunuzdaki ağrıların çoğu belki de duruş bozukluğundan, belki de yürürken yanlış bir şeyler yapıyorsunuz? Pilates, tüm bu sorunları ortadan kaldırıp vücudunuzu en iyi formuna kavuşturduğu gibi aynı zamanda aktif bir yaşamın kapısından içeri girmenizi sağlayacak.

Streching

Streching

Streching, vücudunuzun ne kadar esnek olduğunu keşfetmeniz sağlar. Belirli kas ve eklem grupları hedeflenerek yapacağınız streching hareketleri öncesi ne kadar iyi ısınırsanız o kadar iyi sonuçlara ulaşırsınız.

Reforming

Reforming

Reforming, özel ekipmanlarla yapılan ve vücudu en iyi formatına kavuşturmayı hedefleyen bir egzersizdir. Reforming ile birlikte nefes egzersizleri ve karın kaslarınızı nasıl kullanmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz.

Yoga / Nefes

Yoga / Nefes

Yoga hem olumlu düşüncelerin kapısını açıyor hem de sağlığınıza iyi geliyor. Nefes egzersizi ile buluşan yoga uygulamaları hayata bakış açınızı olumluya çevirebilir ve yaşamınızdaki sağlık odağını değiştirebilir.
Oksijen bütün hücreler için yaşam kaynağıdır. Beden dokularındaki düşük oksijen seviyesi kesinlikle bir hastalığa işaret ediyordur. 
Yapılan araştırmalara göre insanların %90’ının nefes alma kapasitesinin sadece %30’unu kullandıkları görülmektedir. 
Nefes tekniğinin öğrenilip uygulanmasıyla; 
Oksijen bütün hücrelere gönderilerek, fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal iyileşme sağlanır ve ciğerlerin nefes alma kapasitesi arttırılır.
Doğru nefes almak kaliteli yaşamın ilk şartıdır.

Yoga / Nefes