SİZE ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

İstanbul Medikal Termal Otel Promosyonlarımız

23%'E VARAN İNDİRİM WEBSİTEMİZDE

REZERVASYON YAP
İstanbul Medikal Termal Otel Promosyonlarımız

10% ÜYELİK İNDİRİMİ

HEMEN ÜYE OLUN

İSTANBUL MEDİKAL TERMAL HOTEL


Tuzla İçmeler mineral kaynak suları 1300' lü yıllardan bu yana insanlara şifa dağıtmakta ve birçok hastalığa doğal yollarla tedavi imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle de onaylanmıştır. Tesislerimizde temel amacımız siz değerli misafirlerimizi tedavi ederken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktadır.

ODALARIMIZ

İstanbul Medikal Termal Otel Standart Oda

STANDART ODA

Tüm Standart Odalar, 29 m²'den başlar, özel banyosu vardır ve odalarda yüksek hızlı ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

REZERVASYON YAP
İstanbul Medikal Termal Otel Deluxe Oda

DELUXE ODA

Tüm Deluxe odalar 33 m²'den başlar, özel banyosu vardır ve odalarda yüksek hızda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

REZERVASYON YAP

OTELİMİZE HIZLICA GÖZ ATIN

DAHA FAZLA
İstanbul Medikal Termal Otel
İstanbul Medikal Termal Otel

İSTANBUL MEDİKAL TERMAL HOTEL

ŞEHİR MERKEZİNDE ZENGİNLİKLERLE

ÇEVRİLMİŞ

Tesisimiz; geleneksel kaplıca uygulamaları, Modern Hidroterapi ve Fizik Tedavi unsurlarının bir arada kullanıldığı Türkiye'deki ilk ve tek öncü konsepttir. Uzman doktorlarımız ve fizyoterapistlerimiz eşliğinde termal SPA bölümü, tedavinize destek alternatif tedavi yöntemleri sunarken, terapistlerimizle çeşitli masajlar vücut direncinizi arttırmak ve ruhsal anlamda kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için hizmet vermekteyiz.


Tuzla içmeleri A.Ş. yüzyıllardan beri içme ve kaplıcaları olarak sağlıklı yaşam ve detoks merkezi olmuş bir işletmenin sahip olduğu mineral su kaynaklarını ,dünyada ekonomisine ve insan sağlığına en üst düzeyde ne şekilde katılıyorsa bizim de en azından o şekilde katmak gibi bir görevimizin var olduğu bilincindeyiz , hatta daha modern ve faydalı hale getirmemiz gibi bir vizyonla yol almaktayız. Geçmişten gelen geleneklerimiz, rutiellerimiz var. Onları terk etmeden, tıbbi çerçevede, kanun ve yönetmeliklerin verdiği imkanlarla yeni modern tesislerimizde en yeni uygulamalarla yeni tesisleri de hedefleyerek, sağlıklı ve kaliteli yaşama, ekonomiye, istihdama katkıda bulunmak ve mevcudumuza yeni hedefler katmaktır.


Tuzla İçmeleri A.Ş.’nin bilinen tarihi Evliya Çelebi Seyahatnamesi’ne (1611 ) dayanıyor. 1927 tarihinde üç iş adamı ve iki doktorla şirketleşmesi ile birlikte Türkiye’nin ilk kurulan şirketlerinden ve sağlık bakanlığından alınan içme ve kaplıca ruhsatı ile (1935) Mineral su, termo mineral su, kaplıca suları ve şifalı sular diye tabir edilen suların insan üzerindeki şifa etkilerinin geleneksel ve modern tıp uygulamaları ile sunulması misyonunu aynı zamanda bu kaynakların ruhsat sahibi olarak vebalini taşımaktayız.

YEMEK/RESTORAN


Dünya mutfaklarının farklı lezzetleri İstanbul Medikal Termal’de! 100 kişilik Restoranımızla özel anlarınıza büyük bir titizlikle hazırlanan, tarihi perhiz lokantasının lezzetleriyle gününüze renk katın.

A-LA CARTE

inanılmaz tad...

REZERVASYON YAP

Sabah erkenden gece geç saatlere kadar A-la Carte Restaurant'ta farklı lezzetlerle hazırlanmış uluslararası ve Türk mutfağı sunuyoruz.


A-la Carte Restaurant'ın zengin kahvaltı büfesi, her sabah keşfedilmeyi beklemektedir.


SAĞLIK BİRİMİ

SPA

Kendinizi şımartın...

AKTİF YAŞAM PAKETİ

İstanbul Medikal Termal'de oluşturduğumuz sağlıklı yaşam tatilinde 4 yıldızlı otel konforunda dinlenirken aynı zamanda belirli ağrıları olanlar için ağrıların giderilmesi, ağrı problemi olmayanların ise uzun yıllar kaliteli bir yaşam sürdürebilmesini amaç edinilmiştir.


Yaşam standartlarına bağlı olarak 40 – 45 yaşlarından sonra gün yüzüne çıkan bel, boyun, sırt, eklem ve kas ağrılarının giderilmesinin yanı sıra her hangi bir ağrı sorunu ile karşı karşıya olunmamasına rağmen yıllar içerisinde oluşacak fiziksel sağlık problemlerinin erken teşhis edilip giderilmesi ile uzun ve kaliteli yaşamın keyfini size sunmaktayız.


Yaşam koçu eşliğinde bu keyifli vakitler esnasında alınan eğitimler sağlık kazanımınızı sürdürülerek tesisimizden ayrıldığınızda dahi sürekliliği sağlanmaktadır. Bu keyifli vakitler esnasında yaşam koçunuz eşliğinde alacağınız eğitimler sağlık kazanımınızı arttırırken, tesisimizden ayrıldığınızda dahi sürekliliğini sağlamaktadır.


Her yıl 7 günlük sağlıklı yaşam tatili, ileriki yaşamınızda kimseye ihtiyaç duymadan kaliteli bir yaşamı sürdürebilmenize yardımcı olacaktır. Gerçekleşen gezi programları ve müzikli gala yemeği gibi sosyal aktiviteler ile tesisimizden ayrıldığınız günden itibaren bir yıl sonraki sağlık tatilinizin özlemini çekmeye başlayabilirsiniz…

 • Hidroterapi
 • Ağrı Tedavileri
 • El Rehabilitasyonu
 • PRP
 • Refleksoloji
 • Sinir Sıkışmaları
 • Bel-Boyun Fıtığı
 • Manuel Terapi
 • Nörolojik Rehabilitasyon
 • Ortopedik Rehabilitasyon
 • Skolyoz Tanı ve Tedavi Çeşitleri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
DAHA FAZLASI
REZERVASYON YAP

TOPLANTI & DAVET

TOPLANTI

&

DAVET

Toplantı ve davetleriniz için doğru adresiniz...


Kubilay Köse Salonu’muz özel kutlamalarınızı unutulmaz kılacak son teknolojiye sahip 300 m2’lik toplantı ve davetlerinize ev sahipliği yapmaktdır.

İmkanlarımız:


 • Ses yalıtımı
 • Kablosuz İnternet
 • Ses sistemi
 • Projeksiyon
 • Kürsü
 • Telsiz Mikrofon
DAHA FAZLASI
REZERVASYON YAP

LOKASYON


HERYERE YAKINSINIZ

Sabiha Gökcen Airport 14 km

Atatürk Airport 54 km

İDO Pendik Ferryboat Port 11 km

İDO Bostancı Port 25 km

Pendik Railway Station 9 km

Metro(Tavşantepe) 8 km

Kadıköy 32 km

Tuzla Viaport Marina Outlet 5 km

Kurtköy Via Port Outlet 15 km

REZERVASYON YAP

İLETİŞİM

İSTANBUL MEDİKAL TERMAL HOTEL

Evliya Çelebi Mah. Eşref Sok. No: 13 İçmeler / Tuzla - İstanbul

+90 (216) 225 91 92

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

REZERVASYON YAP KAZANÇLI ÇIK

REZERVASYON YAP

TAKİP EDİN


İstanbul Medikal Termal Otel
Marketing By Hotel Linkage