ONLİNE REZERVASYON

Masaj

REZERVASYON

Yaptırmak ve Bilgi
Almak İçin

Masaj

İsveç Masajı

Öfleraj, Vibrasyon ve Friksiyon teknikleri kullanılarak aromatik yağlar eşliğinde yapılır. Kas gruplarının rahatlamasına ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

Aroma Terapi Masajı

Aromatik öz yağların keyifli kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel rahatsızlıklar üzerinde oldukça etkilidir. Bu amaçla uygulanan masajda 3 farklı yağ önerilir; rahatlatıcı, enerji verici ve iyileştirici etkilerinden birini seçebilirsiniz.

Lenfatik Masaj

Lenfatik masaj, lenf sisteminin masaj teknikleriyle bloke olmuş lenf sıvısının serbest akışını sağlar. Sinir sistemine etki ederek ağrıları azaltan, vücutta lokal kilo ve selülite yol açan ödem ve toksin atımını sağlar.

Anti Selülit Masajı

Selülitli bölgelere özel yağ yakıcı yağ ile uygulanan masaj tekniği, sorunlu bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak fazlalıkları giderir ve pürüzsüz bir ten sağlar.

Bali Masajı

Avuç içi presyon teknikleri ve parmak baskılarıyla uygulanan bu masajda, kan dolaşımının hızlanması ve kas gerginliğinin azalması amaçlanır.

Thai Masajı

Yoga vücut esnetme tekniği ile geleneksel Çin akupunktur noktalarına yönelik parmak  baskılı masajının karışımıdır. Masaj yağı kullanılmadan uygulanan bu masaj, stres ve gerilimden arındırır. Vücudu canlandırır ve esneklik verir. Beden, zihin ve ruh bütünlüğünü sağlar.

Refleksoloji Masajı

Ayaklarımızdaki her bir nokta vücutta belirli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji masajı ayak tabanındaki belirli noktalara baskı uygulanarak kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak kendini iyi hissetmesi sağlar.

Couple Masaj

2 terapist tarafından 2 kişiye aynı anda yapılan masaj çeşididir. Tüm masaj çeşitlerimiz geçerlidir.

Ayak Detoksu

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.